Peeling kawitacyjny Wrocław

Peeling kawitacyjny

Oczyszczanie twarzy przy pomocy kawitacji?

Peeling kawitacyjny działa na skórę poprzez serie drgań, wywołanych specjalną końcówką stymulatora ultradźwięków. Na powierzchni twarzy, zwilżonej uprzednio wodą, dochodzi do wytworzenia się licznych, małych pęcherzyków, które szybko pękają i w bezinwazyjny sposób wspomagają złuszczanie się skóry oraz usunięcie sebum i innego rodzaju zanieczyszczeń. Zastosowanie tego ultradźwiękowego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie, czego rezultatem jest – zauważalna już na pierwszy rzut oka – odnowiona i skutecznie odświeżona cera.

 

Peeling kawitacyjny. Na czym polega ten rodzaj peelingu?

To zabieg, bazujący na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Sama kawitacja to zjawisko, na skutek którego ciecz pod działaniem obniżonego ciśnienia zostaje błyskawicznie przemieniona w gaz. Usuwanie martwych komórek oraz zanieczyszczeń przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. To system do głębokiej pielęgnacji skóry i idącej za tym regeneracji – bez efektów ubocznych. Dlatego zanim do skóry przyłożone zostaną ultradźwięki, twarz jest zwilżana na przykład roztworem soli fizjologicznej.

 

Czy peeling kawitacyjny jest bezpieczny?

Z uwagi na swoją delikatność oraz nieinwazyjność, ten rodzaj peelingu polecany jest dla każdego typu skóry. Szczególnie zalecamy ten zabieg osobom dotychczas bezskutecznie walczącym domowymi sposobami z trądzikiem pospolitym, zaskórnikami lub zapchanymi porami.

 

Jakie są etapy peelingu kawitacyjnego ?

oczyszczenie twarzy, zwilżenie twarzy, peeling kawitacyjny, maska odżywiająca, krem ultra-nawilżający

 

Przeciwwskazania do zabiegu

Peeling kawitacyjny nie może być wykonywany m.in. u osób z chorobami tarczycy, nowotworami, problemami krążeniowymi lub padaczką. Przeciwwskazaniem jest również stan zapalny w obrębie skóry. Zabieg nie jest także przeprowadzany u kobiet ciężarnych lub karmiących. Wykluczający czynnik to też metalowe części implantów lub wszczepiony kardiostymulator. Przed przeprowadzeniem tego typu peelingu, osoba go wykonująca musi wykluczyć wszelkie przeciwwskazania.

Cena zabiegu

150 zł