Mikrodermabrazja twarzy Wrocław

Mikrodermabrazja należy do najczęściej wybieranych przez Klientów metod oczyszczania twarzy dzięki temu, iż rezultaty są widoczne bezpośrednio po zabiegu. Podczas mikrodermabrazji diamentowej, prowadzonej za pomocą urządzenia DiamondTome, efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic, pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy, zrogowaciały naskórek. Głowica przesuwana jest po skórze osoby, poddawanej zabiegowi.

 

Czy Mikrodermabrazja jest skuteczna ?

Wiele osób zmaga się z problemami, dotyczącymi cery. Często pojawiające się zaskórniki, zatkane pory, niewielkie zmarszczki czy poszarzała skóra – te niedoskonałości niejednej kobiecie spędzają sen z powiek. Niestety, zastosowanie odpowiednich do danego typu cery kosmetyków nie zawsze wystarczy. Osobom, które chcą skutecznie poprawić stan swojej cery, polecamy zabieg mikrodermabrazji. Wykonujemy go w naszym gabinecie we Wrocławiu.

 

Jakie są efekty zabiegu?

W wyniku usunięcia wierzchnich warstw naskórka skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna już po pierwszym zabiegu. Głębsza mikrodermabrazja przyczynia się do spłycenia blizny i rozstępy oraz redukcji lub nawet całkowitej eliminacji drobnych zmarszczek. Zmniejszeniu ulegają rozszerzone pory i przebarwienia. Zmiany histologiczne dotyczą nie tylko naskórka, ale również skóry właściwej.

 

Mikrodermabrazja diamentowa – i co dalej?

Po przeprowadzeniu mikrodermabrazji przez pewien czas należy zabezpieczać skórę w miejscu zabiegu, gdyż jest ona wówczas bardziej wrażliwa i narażona na rozmaite czynniki. Warto unikać opalania, stosować zalecone przez specjalistę kremy i na kilka dni zrezygnować z wizyt na pływalni. Specjalista, przeprowadzający zabieg w naszym Instytucie we Wrocławiu, zabezpieczy skórę tuż po tym, jak mikrodermabrazja diamentowa zostanie wykonana i poinformuje, jak dalej dbać o cerę i kiedy zgłosić się na kolejny zabieg.

 

Etapy zabiegu:

  • mikrodermabrazja,
  • ampułka,
  • maska,
  • krem ultranawilżający.
Cena zabiegu

180 zł