Mezoterapia igłowa twarzy VITAL INJECTOR 2™

Dzięki precyzyjnej aplikacji oraz dodatkowym nakłuciom zabieg jest bardziej skuteczny niż tradycyjna mezoterapia igłowa, w tym także klasyczna mezoterapia igłowa twarzy.
Urządzenie pozwala na aplikację preparatów o wysokiej elastyczności, usieciowanego kwasu hialuronowego oraz wszystkich mezokoktajli nawet w okolice oczu, bez bólu i niepożądanych śladów zabiegu (grudek i siniaczków). Nie powinien więc dziwić fakt, iż mezoterapia igłowa VITAL INJECTOR 2™ została uznana zabiegiem na miarę XXI wieku, a z jej dobroczynnych właściwości korzystają pacjenci gabinetów medycyny estetycznej na całym świecie. Mezoterapia igłowa twarzy VITAL INJECTOR 2™ jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów poszukujących spektakularnych efektów i komfortu bez okresu rekonwalescencji. Zachęcamy do zapoznania się z poniżej zamieszczonymi informacjami o zabiegu mezoterapii igłowej VITAL INJECTOR 2™ oraz efektami jakie można dzięki niej osiągnąć.

Zaawansowane technologie zastosowane w VITAL INJECTOR 2™ zmieniają diametralnie dotychczasowe oblicze rewitalizacji. Jest to jedyne posiadające badania kliniczne i jedyne spełniające najwyższe standardy jakości zabiegów i bezpieczeństwa, potwierdzone Certyfikatem CE Medycznym, urządzenie na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii do próżniowej wieloigłowej mezoterapii.

VITAL INJECTOR 2™ to pięcioigłowy system iniekcji zapewniający bezpieczne i precyzyjne zabiegi dzięki możliwości wyboru typu strzykawki, dawki preparatu, głębokości penetracji igły, siły ssania oraz prędkości podawania substancji. VITAL INJECTOR 2™ gwarantuje:

  • wyższą skuteczność zabiegu niż w dotychczasowych metodach
  • precyzyjne rozmieszczenie preparatu w określonych dawkach
  • redukcję efektów ubocznych (brak grudek, krwiaków i siniaczków)
  • bezpieczeństwo i szybkość zabiegu
  • redukcję bólu podczas wkłucia
  • higieniczne warunki i komfort zabiegu.

Mezoterapia igłowa twarzy VITAL INJECTOR 2™  cena 500 zł 

Mezoterapia igłowa VITAL INJECTOR 2™ twarz, szyja, dekolt cena 700 zł

Mezoterapia igłowa twarzy VITAL INJECTOR 2™ Aquashine cena 700 zł

Mezoterapia igłowa VITAL INJECTOR 2™ Aquashine twarz,szyja,dekolt cena 900 zł

Cena zabiegu