makijaż okolicznościowy Wrocław Beauty92

Naturalna trwałość

Głównym celem makijażu okolicznościowego (dziennego lub wieczorowego) jest jego trwałość. Wykonane przez nas makijaże utrzymują się nawet do kilkunastu godzin, zachowując świeżość oraz naturalny wygląd twarzy. Wiele Klientek pragnie przede wszystkim tego, by makijaż na przeróżne uroczystości utrzymywał się na twarzy przez wiele godzin, a jednocześnie w naturalny sposób upiększał ją – bez wywoływania uczucia ciężkości. Stawiamy zatem na odpowiednie przygotowanie twarzy do pomalowania (oczyszczanie, pielęgnacja, baza), a także na prawidłowe wykończenie makijażu (puder, utrwalacze). W tym celu stosujemy produkty sprawdzonych marek, dzięki którym wykonany przez nas make up jest długotrwały oraz wysokiej jakości. Jeżeli chodzi o makijaż ślubny, musi on doskonale prezentować się w każdym świetle, a także w obiektywie aparatu. Jednocześnie, zawsze wsłuchujemy się w oczekiwania naszych Klientek, które w tym dniu pragną czuć się szczególnie pięknie.

 

Dobór rodzaju makijażu i koloru

Naszym zadaniem jest nie tylko wykonanie poprawnego, pod względem technicznym, makijażu. Pierwszy etap to wybór jego typu, a uzależniony jest on od wielu czynników. Dobieramy kosmetyki i barwy według aktualnego stanu skóry, typu urody, analizy kolorystycznej oraz indywidualnych upodobań Klientki.

Ważny jest też charakter uroczystości, na którą wybiera się Klientka: na pewno doradzimy inny rodzaj makijażu na rodzinne spotkanie, inny na studniówkę, a jeszcze inny – na sylwestrową imprezę lub uroczysty bal. Kluczowe jest także dobranie makijażu okolicznościowego do stroju i dodatków (takich jak na przykład okulary korekcyjne czy biżuteria), co jest szczególnie istotne, jeżeli chodzi o makijaż ślubny. W naturalny sposób wykonturujemy twarz, nadamy brwiom piękny kształt i podkreślimy usta. W celu uzyskania wyrazistego spojrzenia dokleimy kępki lub linię sztucznych rzęs. Dopełniamy wszelkich starań, aby makijaż wykonany we Wrocławiu spełnił oczekiwania naszych Klientek.

Przed ważną uroczystością, taką jak ślub, warto wykonać makijaż próbny, który oferujemy w ramach naszych usług. Dzięki temu przyszła panna młoda może z odpowiednim wyprzedzeniem przetestować wybrany sposób umalowania. Pozwoli to zaoszczędzić Klientce niepotrzebnego stresu w jej najważniejszym dniu. W naszym gabinecie we Wrocławiu wykonujemy próbny makijaż ślubny przede wszystkim w celu dopasowania odpowiedniej kolorystyki oraz wyboru najlepszej opcji wizażu. Ponadto jest to doskonała okazja na sprawdzenie stanu cery Klientki oraz przekazanie porad dotyczących jej odpowiedniej pielęgnacji. Makijaż ślubny jest najbardziej wymagający spośród wszystkich rodzajów. Pracownicy naszego gabinetu mają jednak wieloletnie doświadczenie w jego wykonywaniu – zaufały nam dziesiątki zadowolonych Klientek.

 

Profesjonalizm w działaniu

Pracę w naszym gabinecie kosmetycznym, ulokowanym we Wrocławiu (dzielnica Krzyki), wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście do oczekiwań i urody Klientki, higiena pracy oraz najwyższa jakość realizowanych usług. Wykonany przez nas makijaż okolicznościowy jest trwały, dobrze prezentuje się zarówno w dziennym, jak i sztucznym świetle oraz podkreśla naturalną urodę, eksponując to, co jest szczególnie piękne w twarzy. Jeżeli chodzi o wymagający makijaż ślubny, konsultujemy go z wyprzedzeniem, dostosowując do fryzury, sukienki, a także warunków pogodowych. Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami i do wybrania naszego gabinetu.

Stworzymy wyjątkowy, olśniewający makijaż na dowolną okazję: chrzciny, wesele, zabawę karnawałową, studniówkę czy bankiet firmowy. Pomożemy również w przygotowaniu makijażu wieczorowego na różnego rodzaju imprezy. Oferujemy także możliwość wykonania makijażu ślubnego – z dojazdem do przyszłej panny młodej.

Beauty92 we Wrocławiu oferuje profesjonalny makijaż na każdą okazję. Sprawdź naszą ofertę! 

Cena zabiegu: 100
Czas zabiegu: 60
makijaż wieczorowy: 100
makijaż dzienny: 100
makijaż ślubny: 150

Salon kosmetyczny Wrocław

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92BCD

53-020 Wrocław-Krzyki

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00

Beauty92 Wrocław w Mediach