Termolifting Wrocław

Lifting twarzy i szyi Wrocław, termolifting ciała

Termiczny lifting twarzy i ciała Laserem NIR

Włókna kolagenowe, które dla skóry są niczym rusztowanie, sprawiają, iż jest ona jędrna i gęsta. Z wiekiem włókna te tracą niestety swoją sprężystość, co powoduje utratę jędrności, a co za tym idzie – opadający owal twarzy. Pojawiają się zmarszczki. Niestety, próba pokonania ich dostępnymi w sklepach i drogeriach preparatami nie zawsze kończy się sukcesem. W walce z oznakami starzenia skóry, które pojawiają się w niej wraz z wiekiem, nie zawsze trzeba też odwoływać się do inwazyjnej chirurgii plastycznej. Proponujemy Państwu zabieg termoliftingu opartego o technologię Near Infrared. Podobnie jak w laserach Zaffiro zabieg daje idealne efekty przeciwzmarszczkowe.

 

przywróć młody wygląd twarzy dzięki zabiegowi termoliftingu

Jak pozbyć się namiaru skóry, np. na brzuchu? Jak skutecznie wymodelować sylwetkę czy zniwelować zmarszczki? Wiele Pań zadaje sobie te pytania. Rozwijająca się w szybkim tempie chirurgia plastyczna pozwala na wykonywanie wielu zabiegów odmładzających. Jadnak czy możliwy jest lifting bez skalpela? Oczywiście, że tak! Współcześnie jest dostępnych co najmniej kilka technik termoliftingu, które pomagają skutecznie opóźniać procesy starzenia.

 

jak wygląda facelifting laserem bez użycia skalpela ?

Światło podczerwone ogrzewa tkankę podskórną i stymuluje ją do produkcji nowych włókien kolagenu. Efekty zabiegu widoczne są już bezpośrednio po kuracji. Można zaobserwować delikatne wygładzenie zmarszczek i zwiększone napięcie skóry. Pod wpływem temperatury stymulowane są procesy produkcji włókien kolagenowych, na skutek czego ich synteza zwiększa się o około 30%. Jest to proces stopniowy, którego efekty będą najbardziej zauważalne w przeciągu 4-8 tygodni.

 

na czym polega lifting termiczny?

Na początku, przed zrealizowaniem zabiegu termoliftingu twarzy, muszą zostać wykluczone ewentualne przeciwwskazania. Następnie należy przygotować skórę: usunąć z niej zanieczyszczenia i pozostałości makijażu, a także odtłuścić. W kolejnym etapie twarz pokrywana jest specjalnym żelem. Wreszcie emitująca promieniowanie podczerwone głowica jest przesuwana po skórze, co powoduje efekt podgrzania włókien w głębszych jej warstwach. Po zabiegu żel jest usuwany, a na twarz nanosi się stosowne do danego typu cery preparaty odżywcze. Termolifting przeprowadzany w naszym gabinecie jest bezbolesny, a po wykonaniu tego zabiegu można zaraz wrócić do zwykłych, codziennych czynności. Zaczerwienienie twarzy, które czasami występuje tuż po zabiegu, znika samoczynnie w ciągu kilkunastu godzin lub paru dni.

 

jakich są efekty po liftingu twarzy wykonanym laserem ?

 • ujędrnienie,
 • podniesienie owalu twarzy,
 • zniwelowanie opadających policzków,
 • spłycenie zmarszczek twarzy i szyi,
 • znaczna poprawa elastyczności i napięcia skóry,
 • lifting twarzy bez użycia skalpela - brak okresu rekonwalescencji,

 

co oferuje termiczny Lifting ciała ?

Termolifting można przeprowadzać również na innych partiach ciała, nie tylko na twarzy. Efekty to m.in.:

 • napięcie i ujędrnienie skóry w okolicy brzucha,
 • zmniejszenie rozstępów,
 • zabieg polecany szczególnie kobietom po ciąży lub osobom po odchudzaniu,
 • zlikwidowanie wiotkości skóry wewnętrznej strony ramion,
 • napięcie i ujędrnienie wewnętrznej i zewnętrznej strony ud oraz obszaru okolicy kolan,

 

wskazania do termoliftingu laserem NIR

Zabieg polecany szczególnie:

 • Kobietom po ciąży i osobom po kuracji odchudzającej - regularne stosowanie lasera powoduje, że nadmiar skóry na brzuchu powoli się obkurcza i poprawia się jej elastyczność.
 • Pacjentom po 35 roku życia, którzy chcą skorygować owal twarzy i podnieść policzki.
 • Osobom z przesuszoną skórą o obniżonym napięciu i z licznymi zmarszczkami nosowo-wargowymi.
 • Przy bólach mięśniowych i kostno-stawowych.
 • Młodym ludziom, którzy mają problem ze szpecącymi śladami potrądzikowymi. Leser może znacząco spłycić blizny.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, takie zabiegi mogą być stosowane także profilaktycznie. Pomagają utrzymać dobrą kondycję skóry twarzy do później starości. Lifting warto wykonywać systematycznie, również wówczas, kiedy cera jest ziemista i zmęczona.

 

Kiedy zgłosić się na pierwszy termolifting i jak często go powtarzać?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jednak badania pokazują, że już ok. 19-20 roku życia stopniowo zaczynają zanikać włókna kolagenowe. Aby spowolnić proces starzenia i pojawiania się zmarszczek, u osób w wieku 25-35 lat zalecamy, aby wykonywać termolifting profilaktycznie raz na kilka miesięcy. Pacjenci koło 40-ki powinni zaś zdecydować się na cykl zabiegów, które wykonuje się najpierw co 2, następnie co 3, a później co 8 tygodni. Odstępy są konieczne, aby uniknąć poparzeń. W tym czasie następuje regeneracja naskórka i wzmaga się produkcja kolagenu. Dokładny harmonogram kuracji ustalimy w naszym gabinecie medycyny estetycznej na pierwszej wizycie.

Długofalowe efekty kuracji termoliftingu utrzymują się po serii około 4- 6 zabiegów.

 

Lifting twarzy - Przeciwwskazania 

 • ciąża,
 • choroby zapalne skóry i tkanki podskórnej, otwarte rany, oparzenia,
 • nowotwory,
 • wypełniacze i toksyna botulinowa do 3 tygodni po zabiegu,
 • cukrzyca,
 • leki przeciwzakrzepowe,
 • bielactwo,

Wszystkich tych z Państwa, którzy są zainteresowani zabiegiem laserowego liftingu twarzy bądź innych części ciała, zapraszamy do kontaktu z Instytutem Urody Beauty92. Przeczytaliście Państwo z pewnością o efektach termoliftingu - zarówno na twarzy, jak i przykładowo na brzuchu – po ciąży albo po odchudzaniu. Napisaliśmy także, jakie są przeciwskazania, a jakie wskazania do termoliftingu. Jeżeli macie jeszcze Państwo pytania dotyczące laserowego liftingu, zapraszamy do kontaktu z nami bądź wizyty osobistej w naszym gabinecie, we Wrocławiu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach otwarcia salonu, także w soboty.