Kosmetyka twarzy

Salon kosmetyczny Wrocław Krzyki

Prezentujemy wybrane zabiegi kosmetyczne na twarz, cieszących się szczególnym zainteresowaniem naszych Klientów, dające fantastyczne efekty zabiegowe..

Retinol czyli Vitamina A - skutecznie wpływa na formowanie się prawidłowo zbudowanych komórek skóry, normalizuje ich działanie i podziały komórkowe, dzięki temu sprzyja odnowie komórkowej.

Cena zabiegu: 170

Zalety to - silne działanie przeciwzmarszczkowe i rozjaśniające. Peeling chemiczny kwasem ferulowy posiada silne właściwości antyoksydacyjne.

Cena zabiegu: 250
Zabiegów w serii: 4-6

Ta regeneracja w oparciu o śluz ślimaka - bardzo bogatego w kolagen, elastynę, alantoinę oraz witaminę C – opiera się na dostarczeniu do skóry pierwiastków, jakie w niej występują - niezbędnych składników mineralnych.

Cena zabiegu: 220
Czas zabiegu: 60

Jest to witaminowy peeling, polecany każdemu - bez względu na rodzaj skóry, jak i wiek. Odpowiedni dla skóry wrażliwej, z problemami naczyniowymi - także dla tych, którzy nie poddawali się wcześniej zabiegom eksfoliacyjnym.

Cena zabiegu: 250
Czas zabiegu: 60

Jak poradzić sobie z problemami skórnymi, nie kupując i nie testując na sobie kolejnych kosmetyków? Jak przywrócić skórze zdrowy wygląd bez użycia inwazyjnych metod chirurgii plastycznej? Czy w ogóle da się to zrobić?

Cena zabiegu: 250

Salon kosmetyczny Wrocław

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92BCD

53-020 Wrocław-Krzyki

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00

Beauty92 Wrocław w Mediach