Makijaż ślubny Wrocław

makijaż ślubny Wrocław, makijaż na wesele z dojazdem

Makijaż ślubny jak dobrać kolorystykę?

Tylko najwyższej jakości kosmetyki mogą zapewnić długotrwały efekt i nieskazitelne wykończenie. Wykonując makijaż ślubny dla przyszłej Panny Młodej, wykorzystujemy najlepsze w naszej opinii produkty dostosowane do różnych rodzajów cer i typów karnacji. Doskonale wiemy, że profesjonalny makijaż nie będzie w pełni utrwalony bez zastosowania dedykowanych baz oraz specjalnych fixerów, które stosujemy w zależności od wymogów Klientki. Jeden z najpopularniejszych makijażów nude dla niektórych Panien Młodych nie jest oryginalny i wiele z nich chce pójść o krok dalej, dodając kolor na powieki lub usta. Staramy się dobrać barwę makijażu do oprawy oczu, typu urody, a także odcienia bieli ślubnej sukni. Wiemy, że przy bieli mocna i ciemna oprawa oka może nie prezentować się zbyt dobrze, jednak zawsze znajdziemy najlepsze rozwiązanie, łącząc wiedzę, doświadczenia oraz życzenia naszych Klientek. Dobieramy odpowiedni makijaż także pod kątem fryzury, sukni oraz dodatków.

 

Jaka jest trwałość wykonania makijażu ślubnego?

Ślubny makijaż różni się od standardowego, codziennego malowania twarzy. Przede wszystkim, musi być odporny na czynniki atmosferyczne, przetrwać nie tylko uroczystość w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, ale także nie zostać zmazany przy życzeniach od gości, tańcach przez wiele godzin uroczystości weselnej czy podczas jedzenia oraz picia. Co więcej, tego typu makijaż musi wyglądać dobrze zarówno w świetle naturalnym, jak i sztucznym. Niezwykle ważne jest także to, że podczas większości ślubów oraz wesel swoje usługi świadczą fotografowie i kamerzyści, a zza ich obiektywów makijaż również prezentuje się inaczej. Makijaż ślubny spełnia zatem wiele funkcji, dlatego do jego wykonania posługujemy się najlepszymi technikami, kosmetykami oraz akcesoriami. Stawiamy na to, by był trwały, gwarantował świeży i naturalny wygląd, a także był odporny na zmazanie. Przed wykonaniem makijażu ślubnego, zalecamy przetestowanie kosmetyków podczas konsultacji próbnej, aby sprawdzić, jak produkty utrzymują się na skórze.

 

Czy mogę wykonać makijaż ślubny próbny?

W ramach świadczonych przez nas usług wykonujemy makijaż ślubny próbny w salonie lub u Panny Młodej, dzięki któremu będziesz mogła przetestować naszą propozycję oraz sprawdzić, czy dobrze czuje się w tym makijażu i jak długo utrzymuje się przy jej typie cery. Zgłaszając się do nas na próbny makijaż ślubny, nie tylko masz gwarancję pięknego makijażu na ten dzień, ale także wiele cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji cery przed ślubem. Profesjonalnym okiem oceniamy stan Twojej skóry i doradzamy co zrobić, by w dniu ślubu twarz była odpowiednio przygotowana do makijażu. Zwracamy równie uwagę na piękną prezentację dekoltu i szyi – jest to niezwykle ważne, zwłaszcza jeśli suknia szczególnie eksponuje te części ciała. Ponadto makijaż ślubny próbny pozwala uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, także tych związanych z reakcją alergiczną na pewne produkty. Makijaż ślubny próbny pozwoli wyobrazić sobie wymarzony dzień oraz podjąć decyzje co do pozostałej stylizacji i innych aplikacji ślubnych.

 

Jak wybrać makijaż na wesele?

Makijaż ślubny jest szczególny, ponieważ łączy w sobie cechy makijażu dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego. Ponadto musi dobrze wyglądać zarówno w naturalnym, jak i sztucznym świetle. Przede wszystkim jednak jego najważniejszym zadaniem jest zadowolenie osoby, która go nosi. Oprócz dobrania kolorystyki dbamy o opinie naszych Klientek, starając się poprawić elementy, które według Nich zasługują na drobną korektę oraz podkreślają atuty urody. Chcemy, by makijaż ślubny stanowił najwspanialszą oprawę dla kobiety w jej wyjątkowym dniu.

 

Jak mocny makijaż ślubny będzie dobry?

Na uroczystości zaślubin oraz przyjęciu weselnym obecny jest fotograf. Dlatego wizażysta wykonujący profesjonalny makijaż ślubny powinien uwzględniać jego wygląd w świetle fleszy. Niewprawna ręka może sprawić, że twarz na zdjęciu będzie wyglądać nieciekawie. Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu makijażu na sesje fotograficzne, że za pomocą kosmetyków jesteśmy w stanie nadać Klientce olśniewający wygląd w każdych warunkach – również w blasku aparatów.

 

Makijaż ślubny Wrocław z dojazdem do Panny Młodej

Makijaż ślubny wykonujemy w salonie kosmetyczny we Wrocławiu i w okolicy do 20 km. Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas, to umów makijaż ślubny z dojazdem do domu. Istnieje również możliwość wykonania makijażu ślubnego próbnego, co może ułatwić dobranie fryzury lub dodatków, takich jak choćby kolor bukietu.

Cena zabiegu

250 zł