Manicure japoński Wrocław

manicure japoński Wrocław

Manicure japoński

Japońskie paznokcie czy warto?

To propozycja dla pań, które chcą, aby ich paznokcie były trochę mniej kolorowe, ale również przykuwały uwagę stopniem zadbania, zdrowia i pielęgnacji – bez stosowania lakierów bezbarwnych czy tzw. lakierów "nude” (bladoróżowych lub jasnokremowych). Skorzystaj z naszych zabiegów m.in manicure japoński, by na co dzień móc pochwalić się pięknymi dłońmi.

 

Na czym polega manicure japoński ?

Manicure japoński to zabieg kosmetyczny, który liczy sobie ponad 400 lat. Jego efektem są mocne, zdrowe i niesamowicie błyszczące paznokcie. Manicure japoński Wrocław polega na wzmocnieniu i uszczelnieniu płytki paznokcia oraz wzbogaceniu jej w składniki mineralne. Jest on idealny dla osób o łamliwych, kruchych i rozdwajających się paznokciach. Nie może być natomiast bezpośrednio wykonywany po zdjęciu przedłużonych paznokci, akrylowych czy żelowych, ponieważ płytka paznokcia jest zbyt cienka. Manicure japoński uratuje Twoje paznokcie, jeśli są osłabione - nasz salon gwarantuje, że proponowany zabieg to idealny sposób na ich wzmocnienie. Cena manicure japońskiego jest przystępna, warto więc go powtarzać.

  

Jak wykonywany jest manicure japoński?

Podczas zabiegu przeprowadzanego w naszym gabinecie we Wrocławiu używane są specjalne pasty zawierające witaminy A i E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Na początku należy oczywiście przygotować dłonie, a więc zdezynfekować je, spiłować paznokcie (ewentualnie odsunąć skórki) i zmatowić płytkę. Manicure japoński polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia, a następnie zabezpieczeniu jej poprzez wtarcie odpowiedniego pudru, który uniemożliwi wypłukanie odżywczych składników przez około 2 tygodnie. Preparaty nanoszone są za pomocą specjalnych polerek, wykonanych z naturalnej skóry jeleniej.

 

Jaki jest efekt japońskiego manicure?

Piękne, zdrowe a przede wszystkim przygotowane na wysoki, naturalny połysk paznokcie. Uzyskanego połysku przez najbliższe tygodnie po zabiegu manicure japońskim nie zniweluje ani zmywanie naczyń, ani żadna inna praca, wykonywana w domu.

 

Nasz gabinet kosmetyczny oferuje nie tylko manicure japoński ale również inne zabiegi dla twoich paznokci u dłoni i stup. W naszej ofercie znajdziesz m.in manicure hybrydowy, manicure męski, stylizacja paznokci czy klasyczny pedicure hybrydowy. Sprawdź również inne nasze usługi: przedłużanie rzęs, masaże , makijaż permanentny, zabiegi na twarz, kosmetyka dłoni i stóp, pielęgnacja brwi, i wiele więcej. Sprawdź cennik i umów się online na wizytę w naszym salonie. Studio urody - Beauty92.

 

 

 

Reklamacje

Uszkodzenia mechaniczne (odpryśnięcia) w manicure japoński, podlegają bezpłatnej naprawie w ramach gwarancji do 7 dni od dnia wykonania zabiegu. Po tym terminie naprawa pojedynczego paznokcia kosztuje 10 zł.

Szanowne Klientki w naszym salonie nie wykonujemy manicure żelowego, akrylowego, nie wykonujemy zdobień (w tym french) oraz nie przedłużamy paznokci. W związku z tym nie ściągamy również żelu i akrylu. Za ściągnięcie hybrydy zrobionej w innym gabinecie kosmetycznym, pobieramy opłatę 20 zł.

 

Cena zabiegu

90 zł