Rozwiązaniem i wybawieniem są wówczas paznokcie manicure hybrydowy. Stosuje się w nim specjalne preparaty, które łączą szczególne właściwości lakieru do paznokci oraz żelu. To połączenie sprawia, że nałożony lakier nie odpryskuje, długo utrzymuje się na płytce paznokciowej i nie blaknie. Jeden prawidłowo przeprowadzony zabieg sprawia, że paznokcie pięknie się prezentują przez całe 3 tygodnie.

 

Dla kogo hybrydy?

Manicure hybrydowy, wykonywany w naszym Instytucie to propozycja, kierowana w szczególności do aktywnych kobiet z Wrocławia i okolic, które w codziennym zabieganiu nie mają czasu troszczyć się o wygląd swoich paznokci. Dzięki takiemu manicure wcale nie trzeba tego robić! Wystarczy raz na 3 tygodnie poddać się oferowanemu przez nas zabiegowi. Gwarantujemy, że paznokcie będą po nim prezentować się niezwykle elegancko i efektownie – w każdej sytuacji, na co dzień i od święta.

 

Na czym polega wykonanie manicure hybrydowego paznokci ?

Przed zabiegiem manicure'u hybrydowego przygotowujemy paznokcie, skracając je do pożądanej długości i wyrównując ich kształt. Po zmatowieniu oraz odtłuszczeniu płytki paznokciowej nakładamy bazę, którą następnie utwardzamy pod lampą UV. Kolejno nakładamy dwie warstwy wybranego przez Klientkę lakieru hybrydowego, każdorazowo utwardzając je. Na koniec pokrywamy paznokcie preparatem, zapewniającym połysk i utrwalającym całość. Wszystko to zajmuje niecałą godzinę, a efekt jest widoczny przez co najmniej kilkanaście dni! W ofercie posiadamy jeszcze pedicure hybrydowy Wrocław umów wizytę już dziś.

 

Zalety manicure hybrydowego

  • trwałe, odporne na wszelkie uszkodzenia i odpryśnięcia paznokcie żelowe,

  • do tego, by uzyskać efekt lśniącej barwy, wystarczy już cienka warstwa

  • stylizacja paznokci idealna na dłuższe wyjazdy i urlopy

 

 

W przeciwieństwie do tradycyjnego manicure, po nałożeniu hybrydy, nie trzeba czekać z wykonywaniem codziennych czynności, aż lakier wyschnie. Od razu jest on utwardzany promieniami UV. Dzięki temu Panie nie muszą się martwić, że świeżo pomalowane paznokcie uszkodzą się, np. podczas zmywania naczyń. Paznokcie pomalowane hybrydą znacznie łatwiej się je zapuszcza, gdyż są one twardsze i nie łamią się. Zabieg jest bezpieczny, nie uszkadza płytki.

Wybór kolorów lakieru jest duży i każda kobieta z pewnością znajdzie coś dla siebie. W razie potrzeby służymy fachowym doradztwem.

Na zdejmowanie hybrydy również zapraszamy do naszego gabinetu manicure we Wrocławiu. Wszystko trawa niespełna 10 minut. Serdecznie zapraszamy rezerwacji można dokonać online.

 

Reklamacje

Uszkodzenia mechaniczne (odpryśnięcia) lakieru hybrydowego, podlegają bezpłatnej naprawie w ramach gwarancji do 7 dni od dnia wykonania zabiegu. Po tym terminie naprawa pojedynczego paznokcia kosztuje 10 zł.

Szanowne Klientki w naszym salonie nie wykonujemy manicure żelowego, akrylowego, nie wykonujemy zdobień (w tym french) oraz nie przedłużamy paznokci. W związku z tym nie ściągamy również żelu i akrylu. Za ściągnięcie hybrydy zrobionej w innym gabinecie kosmetycznym, pobieramy opłatę 20 zł.

 

 

 

Manicure hybrydowy Wrocław, Śródmieście, Stare Miasto, Fabryczna, Psie Pole

Zapraszamy do naszego gabinetu we Wrocławiu wszystkie Panie, które marzą o błyszczących, barwnych paznokciach. Wykonamy manicure i pomożemy spełnić to marzenie!

Cena zabiegu: 90

Salon kosmetyczny Wrocław

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92BCD

53-020 Wrocław-Krzyki

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00

Beauty92 Wrocław w Mediach