Manicure hybrydowy Wrocław

manicure hybrydowy Wrocław

Manicure hybrydowy Wrocław

Paznokcie hybrydowe - na czym to polega?

W manicure hybrydowym stosuje się specjalne preparaty, które łączą szczególne właściwości lakieru do paznokci oraz żelu. To połączenie sprawia, że nałożony lakier nie odpryskuje, długo utrzymuje się na płytce paznokciowej i nie blaknie. Jeden prawidłowo przeprowadzony zabieg sprawia, że paznokcie pięknie się prezentują przez całe 3 tygodnie.

 

Czy hybryda na paznokciach to dobry pomysł?

Manicure hybrydowy Shellac to propozycja kierowana w szczególności do aktywnych kobiet, które w codziennym zabieganiu nie mają czasu troszczyć się o wygląd swoich paznokci. Dzięki takiemu manicure wcale nie trzeba tego robić! Wystarczy raz na 3 tygodnie poddać się oferowanemu przez nas zabiegowi. Gwarantujemy, że paznokcie będą po nim prezentować się niezwykle elegancko i efektownie – w każdej sytuacji, na co dzień i od święta.

 

Jak wykonać paznokcie hybrydowe?

Przed zabiegiem manicure hybrydowego przygotowujemy paznokcie, skracając je do pożądanej długości i wyrównując ich kształt. Po zmatowieniu oraz odtłuszczeniu płytki paznokciowej nakładamy bazę, którą następnie utwardzamy pod lampą UV. Kolejno nakładamy dwie warstwy wybranego przez Klientkę lakieru hybrydowego, każdorazowo utwardzając je. Na koniec pokrywamy paznokcie preparatem, zapewniającym połysk i utrwalającym całość. Wszystko to zajmuje niecałą godzinę, a efekt jest widoczny przez co najmniej kilkanaście dni! W ofercie posiadamy jeszcze manicure japoński oraz klasyczny - umów wizytę już dziś.

 

Jakie są zalety manicure hybrydowego Shellac?

Już cienka warstwa hybrydy wystarczy aby uzyskać efekt lśniącej barwy. Stylizacja paznokci jest wręcz nieograniczona. Wybór kolorów lakieru do wykonania manicure hybrydowego jest duży i każda kobieta z pewnością znajdzie swój ulubiony. W razie potrzeby służymy fachowym doradztwem. Poza tym manicure hybrydowy to trwałe i odporne paznokcie na wszelkie uszkodzenia oraz odpryśnięcia, co jest idealna na dłuższe wyjazdy i urlopy. W przeciwieństwie do tradycyjnego manicure, po nałożeniu hybrydy, nie trzeba czekać z wykonywaniem codziennych czynności, aż lakier wyschnie. Od razu jest on utwardzany promieniami UV. Dzięki temu Panie nie muszą się martwić, że świeżo pomalowane paznokcie uszkodzą się podczas codziennych czynności. Paznokcie, na które nałożono hybrydą, znacznie łatwiej się zapuszcza, gdyż są one twardsze i nie mniej łamliwe. Manicure hybrydowy jest bezpieczny, a co najważniejsze, nie uszkadza płytki oraz nie wymaga mechanicznej ingerencji w płytkę paznokcia przy ściąganiu tak jak ma to miejsce w przypadku paznokci żelowych. Stąd na zdejmowanie hybrydy zapraszamy do naszego gabinetu manicure we Wrocławiu. Wszystko trawa niespełna 10 minut.

 

Paznokcie hybrydowe Wrocław

Paznokcie hybrydowe Wrocław

Paznokcie hybrydowe Wrocław

Zapraszamy do naszego gabinetu we Wrocławiu wszystkie Panie, które marzą o błyszczących i barwnych paznokciach hybrydowych.

 

 

Jak rozpatrujemy Reklamacje?

Uszkodzenia mechaniczne (odpryśnięcia) lakieru na manicure hybrydowym, podlegają bezpłatnej naprawie w ramach gwarancji do 7 dni od dnia wykonania zabiegu. Po tym terminie naprawa pojedynczego paznokcia kosztuje 10 zł.

Szanowne Klientki w naszym salonie nie wykonujemy manicure żelowego, akrylowego, nie wykonujemy zdobień (w tym french) oraz nie przedłużamy paznokci. W związku z tym nie ściągamy również żelu i akrylu. Za ściągnięcie hybrydy zrobionej w innym gabinecie kosmetycznym, pobieramy opłatę 20 zł.

 

Cena zabiegu

120 zł