Zabiegi oczyszczające na twarz

 

Liczne specyfiki z drogerii, rozmaite kosmetyki w postaci płynów do twarzy, żeli myjących czy też peelingów, często okazują się zupełnie nieskuteczne w walce z zanieczyszczeniami, które głęboko w niej tkwią. Wówczas proponujemy Państwu zabiegi oczyszczające na twarz, przeprowadzane w profesjonalnym salonie u kosmetyczki. Zalicza się do nich także zabiegi przeciwtrądzikowe. Wykonane u kosmetyczki, skutecznie, manualnie, profesjonalnie, na pewno dadzą Państwu wiele zadowolenia i satysfakcji.

Jeśli chodzi o oczyszczanie twarzy, w tym przeciwtrądzikowe, w naszym salonie we Wrocławiu, proponujemy Państwu kilka metod. Kompleksowo opisujemy każdą z nich na tej podstronie - podając także, do jakiej cery jest przeznaczone. Stosujemy metody nowoczesne i innowacyjne, w oparciu o naszą wiedzę i dotychczasowe doświadczenie. Skutecznie, często zupełnie manualnie, a zwykle bardzo profesjonalnie – tak działamy i zapraszamy tych z Państwa, którzy chcą poznać nasze zdolności i przede wszystkim: poprawić wygląd swojej cery.

 

Mikrodermabrazja twarzy Wrocław

Stanowi zabieg oczyszczający, który proponujemy dla skóry mieszanej albo tłustej. Mikrodermabrazja to metoda polegająca na mechanicznym złuszczaniu warstwy rogowej naskórka.

Cena zabiegu: 120
twarz, szyja, dekolt: 159
Cena zabiegu: 159
Oxybrazja twarzy

Jest jedną z najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych metod rewitalizacji skóry. Oxybrazja polecana jest osobom z cerą wrażliwą, alergiczną i naczyniową. Polega na wprowadzeniu do skóry tlenu, jak i rozproszonych kropel soli fizjologicznej.

Cena zabiegu: 130
Czas zabiegu: 60
twarz, szyja, dekolt: 180
Cena zabiegu: 180
Czas zabiegu: 90
Oczyszczanie twarzy - ACTI BIOTIC

Celem jest regulacja pracy gruczołów łojowych, szczególnie w przypadku skóry bardzo tłustej bądź trądzikowej. ACTI BIOTIC ogranicza produkcję sebum, a jednocześnie wzmacnia syntezę antybiotyków skórnych. Ochrona przed drobnoustrojami na cerze twarzy – to podstawowa rola tej syntezy.

Cena zabiegu: 200
Zabiegów w serii: 4-6
Oczyszczanie twarzy manualne

Odbywa się za pomocą składników odżywczych zawartych w kosmetykach, wraz z działaniem manualnym. Celem jest usunięcie zabrudzeń naskórka, które zalegają na skórze, co pozwoli jej oddychać oraz uniknąć wszelkich wykwitów.

Cena zabiegu: 170
Peeling kawitacyjny twarzy

Kiedy żele i peelingi nie spełniają swojej roli, warto wybrać ten zabieg, który pomaga w szczególności cerze przetłuszczającej się, na której widać wągry. Polecamy go także tym, którzy zmagają się z cerą mieszaną, walczącym z zaskórnikami czy trądzikiem.

Cena zabiegu: 99
twarz, szyja, dekolt: 149
Cena zabiegu: 149
Cena zabiegu: 40
Cena zabiegu: 40
Cena zabiegu: 40
Cena zabiegu: 50

Salon kosmetyczny Wrocław

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92BCD

53-020 Wrocław-Krzyki

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00

Beauty92 Wrocław w Mediach