Pragniemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dlatego staramy się wiedzę i już zdobyte doświadczenie nieustannie poszerzać, biorąc udział w szkoleniach oraz konferencjach. Nasz gabinet kosmetyczny zlokalizowany, w dzielnicy Wrocław - Krzyki, daje poczucie bezpieczeństwa i odrobinę luksusu, na którą każdy zasługuje.
Salon Kosmetyczny BEAUTY92, to miejsce magiczne, gdzie piękno wnętrza łączy się z profesjonalizmem usług. To punkt na mapie Wrocławia, do którego będą wracać Twoje myśli... Świeże kwiaty, blask aromatycznych świec SPALASIUM, wyselekcjonowana muzyka oraz indywidualnie parzone kawy i herbaty, tworzą niepowtarzalny klimat dla stylu BEAUTY92. Pragniemy abyście Państwo poczuli się u nas wyjątkowo, zrelaksowani, wypoczęci i piękni...

 

 

Grażyna Wolszczak polecam Instytut Urody Beauty92

Grażyna Wolszczak: "Polecam salon kosmetyczny Beauty92 we Wrocławiu"

 

Choć na chwilę uciec od zgiełku miasta, odprężyć umysł, zadbać o ciało, pamiętając, że... “Piękno jest listem polecającym, który z góry zdobywa dla nas serca". Wkraczając w świat elegancji, koloru i zapachu gabinetu kosmetycznego - Instytutu Urody BEAUTY92 poczujesz, że każda spędzona tutaj chwila jest wyłącznie Twoja...

Właścicielka Salonu z wielką pasją dba o profesjonalizmy gabinetu kosmetycznego. Gwarantuje wysoką jakość i skuteczność zabiegów odmładzających, upiększających oraz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Nieustannie pracuje na wysoki poziom oferowanych usług.

 

Salon kosmetyczny PRZYJAZNY DZIECIOM !

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów również mamy z dziećmi. Mamy dla Waszych Pociech specjalnie przygotowany kącik z zabawkami. Posiadamy również książeczki, kolorowanki.

 

Przyjdź do Nas z dzieckiem, zadbasz o siebie, zrelaksujesz się, a my aktywnie zajmiemy mu czas

Salon kosmetyczny przyjazny dzieciom* wymagana wcześniejsza informacja o chęci przyjścia z dzieckiem

 

GIFT VOUCHER

Podaruj Zadzwoń lub przyjdź do nas, a my przygotujemy dla bliskiej Ci osoby wspaniały prezent!

Bon podarunkowy na zabiegi kosmetyczne
Bon upominkowy do kosmetyczki

 

Bon prezentowy to wyjątkowy prezent, który sprawi radość bliskiej osobie. To również doskonała forma nagrody dla pracownika lub podziękowania dla partnera biznesowego.
Bony są świetnym prezentem z okazji takich świąt jak urodziny, imieniny, ślub, rocznica ślubu, Dzień Matki, jak również na Boże Narodzenie lub Wielkanoc.
Proponujemy bony prezentowe na konkretną wartość, na wybrany zabieg lub na indywidualnie skomponowany pakiet zabiegów.

 

Kosmetyczka Wrocław - Program Lojalnościowy

 

program lojalnościowy salonu kosmetycznego
karta lojalnościowa salonu kosmetycznego

skorzystaj z 10 dowolnych zabiegów, a 11 zabieg otrzymasz GRATIS
- 1 wizyta = 1 pieczątka
- 10 pieczątek = 11 zabieg gratis do wyboru z oferty BEAUTY92

Salon kosmetyczny Wrocław

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92BCD

53-020 Wrocław-Krzyki

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00

Beauty92 Wrocław w Mediach