Gabinet kosmetyczny Wroclaw

Pragniemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dlatego staramy się wiedzę i już zdobyte doświadczenie nieustannie poszerzać, biorąc udział w szkoleniach oraz konferencjach. Nasz gabinet kosmetyczny zlokalizowany, w dzielnicy Wrocław - Krzyki, daje poczucie bezpieczeństwa i odrobinę luksusu, na którą każdy zasługuje. Salon Kosmetyczny BEAUTY92, to miejsce magiczne, gdzie piękno wnętrza łączy się z profesjonalizmem usług. To punkt na mapie Wrocławia, do którego będą wracać Twoje myśli... Świeże kwiaty, blask aromatycznych świec SPALASIUM, wyselekcjonowana muzyka oraz indywidualnie parzone kawy i herbaty, tworzą niepowtarzalny klimat dla stylu BEAUTY92. Pragniemy abyście Państwo poczuli się u nas wyjątkowo, zrelaksowani, wypoczęci i piękni...

Grażyna Wolszczak: Polecam salon kosmetyczny Beauty92 we Wrocławiu

Choć na chwilę uciec od zgiełku miasta, odprężyć umysł, zadbać o ciało, pamiętając, że... Piękno jest listem polecającym, który z góry zdobywa dla nas serca. Wkraczając w świat elegancji, koloru i zapachu gabinetu kosmetycznego - Instytutu Urody BEAUTY92 poczujesz, że każda spędzona tutaj chwila jest wyłącznie Twoja... Właścicielka Salonu z wielką pasją dba o profesjonalizmy gabinetu kosmetycznego. Gwarantuje wysoką jakość i skuteczność zabiegów odmładzających, upiększających oraz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Nieustannie pracuje na wysoki poziom oferowanych usług.

Salon kosmetyczny PRZYJAZNY DZIECIOM !

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów również mamy z dziećmi. Mamy dla Waszych Pociech specjalnie przygotowany kącik z zabawkami. Posiadamy również książeczki, kolorowanki.

Przyjdź do Nas z dzieckiem, zadbasz o siebie, zrelaksujesz się, a my aktywnie zajmiemy mu czas

* wymagana wcześniejsza informacja o chęci przyjścia z dzieckiem

GIFT VOUCHER

Zadzwoń lub przyjdź, a my przygotujemy dla bliskiej Ci osoby wspaniały prezent!