Infuzja tlenowa Wrocław

infuzja tlenowa Wrocław

Procedura polega na wprowadzeniu w głębokie partie skóry skoncentrowanych składników aktywnych. Dokonuje się tego z pomocą czystego i naturalnie skoncentrowanego tlenu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i trwa maksymalnie 90 minut, a w jego trakcie można się zrelaksować i odprężyć. Po zakończeniu można od razu powrócić do codziennych czynności. Infuzja tlenowa to procedura nieinwazyjna, więc późniejsza rekonwalescencja nie jest wymagana.

 

Dlaczego Infuzja tlenowowa jest tak polecanym zabiegiem ?

W bezpieczny sposób dostarczamy skórze cennych substancji aktywnych, zawartych w specjalistycznych preparatach, przystosowanych do tego rodzaju zabiegów. Podczas infuzji tlenowej pod powierzchnię skóry wtłaczany jest skoncentrowany koktajl marki INMED, zawierający składniki aktywne, takie jak np. kwas hialuronowy, witaminy oraz peptydy. Odbywa się to przy pomocy specjalnego aplikatora, dzięki któremu działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem. Zadaniem aplikatora jest wprowadzenie w głębsze partie skóry specjalnego serum, bogatego w cenne składniki aktywne. Każdy z kosmetyków, stosowanych w zabiegu infuzji, dobierany jest indywidualnie do potrzeb danego typu skóry. Składniki zawarte w wybranej ampułce mają dobroczynny wpływ na skórę, a hiperbaryczny tlen (czyli tlen pod ciśnieniem) pozwala precyzyjnie dostarczyć je w odpowiednie jej partie. Sam tlen również ma swój udział w procesie – dotlenienie skóry pozytywnie wpływa na jej koloryt i wygląd.

Dzięki korzyściom, płynącym z tej metody, wielu klientów postanawia poddać się niezwykle skutecznej procedurze, jaką jest infuzja tlenowa. Wszystkim osobom, które są niezadowolone ze stanu swojej skóry, polecamy zabieg infuzji tlenowej. Procedurę przeprowadzamy w naszym Instytucie, ulokowanym we Wrocławiu.

 

Jakie są efekty Infuzji tlenowej?

hamowanie procesów starzenia, wygładzenie skóry, spłycenie zmarszczek, widoczny efekt napięcia skóry, odżywienie i poprawa jej kondycji, poprawa nawilżenia skóry, przywrócenie naturalnego kolorytu skóry, w terapii przeciw trądzikowej zmniejszenie zmian trądzikowych, w terapii na przebarwienia wyraźne zmniejszenia przebarwień na skórze.

 

Przeciwwskazania:

  • ciąża (w przypadku łączenia zabiegu z kwasami)
  • karmienie piersią (w przypadku łączenia zabiegu z kwasami)
  • stany zapalne, grzybicze i i alergiczne skóry
  • opryszczka

 

Częstotliwość:

  • dla uzyskania najlepszych i długotrwałych efektów rekomendowane jest wykonanie serii zabiegów – ilość ustalana indywidualnie, zależnie od stanu skóry
  • ogólnie zaleca się wykonywanie 6 zabiegów co 7–10 dni; dla podtrzymania efektu, zaleca się powtarzanie serii co ok. 6 miesięcy lub zależnie od potrzeb i stanu skóry – co 28 dni

 

Zabieg infuzji tlenowej polecany jest także jako pojedynczy zabieg bankietowy tak zwany zabieg „przed wielkim wyjściem”.

Cena zabiegu

200 zł