Pedicure hybrydowy Wrocław

Pedicure hybrydowy Wrocław

Pedicure hybrydowy Wrocław

To opcja polecana zwłaszcza kobietom aktywnym, dla których wygląd stóp ma znaczenie. Jeśli np. często tańczy się w butach z odkrytymi palcami lub po prostu chodzi się boso po domu, zadbane i pięknie pomalowane paznokcie są ważne. Proponowany pedicure zapewni im estetyczny wygląd na dłużej. Wszystkie Panie, które chcą, aby ten zabieg został przeprowadzony profesjonalnie, zapraszamy na pedicure hybrydowy Wrocław do Beauty92.

 

Pedicure hybrydowy krok po kroku

Zabieg pedicure rozpoczynamy od przygotowania paznokci poprzez ich spiłowanie i odsunięciu skórek z płytki paznokcia. Po nadaniu pożądanego kształtu płytka musi zostać przetarta i zmatowiona, a następnie odtłuszczona – zapewni to dobrą przyczepność nakładanej warstwie lakieru. Aby powłoki się nie rozmazały, palce zostają oddzielone za pomocą specjalnego separatora. Na początek nakładamy bazę, po czym utwardzamy ją pod lampą uv. Następnie paznokcie pokrywane są dwiema warstwami wybranego przez Klientkę lakieru hybrydowego (każda warstwa po nałożeniu jest utwardzana za pomocą lampy UV). Na koniec pedicure hybrydowego nakłada się połyskliwy top i ewentualnie pokrywa się stopy wybranym kremem pielęgnującym.

 

paznokcie hybrydowe Shellac - na czym to polega?

Profesjonalny pedicure hybrydowy we Wrocławiu wykonujemy przy użyciu preparatów, łączących w sobie właściwości lakieru do paznokci i żelu. Dzięki takiemu połączeniu lakier nie odpryskuje i nie blaknie, a jeden zabieg wystarcza na długo. To świetna propozycja dla pań aktywnych, które w wirze codziennych zajęć nie mają czasu martwić się o wygląd swoich paznokci. Wystarczy raz na 3 tygodnie zapisać się w naszym gabinecie wrocławskim na pedicure, by paznokcie hybrydowe wyglądały zawsze elegancko.

 

Jakie są zalety wykonania pedicure hybrydowego?

Taka stylizacja paznokci ma wiele plusów. Pozwala on zaoszczędzić czas potrzebny na samodzielne, regularne dbanie o paznokcie w domu. Jest to też lepszą i nowocześniejszą opcją niż paznokcie żelowe, gdyż pedicure hybrydowy zapewnia bardziej naturalny wygląd.

 

Dlaczego warto zrobić pedicure hybrydowy Shellac?

Pedicure hybrydowy jest trwały i odporny na uszkodzenia. Jest dostępny w bogatej gamie kolorów i odcieni oraz pozwala uzyskać lśniący kolor. Idealnie sprawdza się na dłuższe wyjazdy lub urlop

 

Należy pamiętać o tym, aby nie próbować pozbyć się paznokci hybrydowych samodzielnie, za pomocą zwykłego zmywacza do paznokci. Ich usuwanie warto przeprowadzić w miejscu, w którym pedicure został wykonany. Wówczas ma się pewność, że proces ten nie spowoduje nieestetycznych uszkodzeń płytki paznokciowej. Wykonany profesjonalnie w naszym gabinecie we Wrocławiu pedicure hybrydowy będzie cieszył oczy i utrzyma się przez długi czas. Jednocześnie, w przypadku kiedy płytka paznokci jest bardzo zniszczona i potrzebna jest jej odbudowa, to pedicure hybrydowy jest lepszym rozwiązaniem niż paznokcie żelowe. W nasze ofercie jest również dostępna podstawowa stylizacja paznokci - pedicure klasyczny, w trakcie którego malowana jest ich płytka. Zapraszamy na najlepszy pedicure hybrydowy we Wrocławiu!

 

 

Jak rozpatrujemy Reklamacje?

Uszkodzenia mechaniczne (odpryśnięcia) lakieru hybrydowego, podlegają bezpłatnej naprawie w ramach gwarancji do 7 dni od dnia wykonania zabiegu. Po tym terminie naprawa pojedynczego paznokcia kosztuje 10 zł.

Szanowne Klientki w naszym salonie nie wykonujemy pedicure żelowego, akrylowego, nie wykonujemy zdobień (w tym french) oraz nie przedłużamy paznokci. W związku z tym nie ściągamy również żelu i akrylu. Za ściągnięcie hybrydy zrobionej w innym gabinecie kosmetycznym, pobieramy opłatę 20 zł.

 

Cena zabiegu

160 zł