Depilacja laserowa bikini Wrocław

Depilacja brazylijska Wrocław Beauty92, depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikini

W zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać, możesz zdecydować się na metodę potocznie określaną jako depilację francuską, brazylijską lub hollywoodzką. Wersja francuska polega na usuwaniu owłosienia tylko z pachwin.

 

Co obejmuje depilacja brazylijska?

Depilacja brazylijska obejmuje usuwanie owłosienia z pachwin, pośladków i okolic bikini. Przez określenie depilacja hollywoodzka rozumie się całościowe usunięcie włosów. Najpopularniejszą formą laserowego usuwania włosów z bikini jest depilacja brazylijska, która pozostawia mały trójkąt na łonie, idealnie komponujący się do linii stringów bielizny lub stroju kąpielowego.

 

Depilacja brazylijska, bikini głębokie jak je wykonać?

Aby wykonać zabieg depilacji brazylijskiej, pozostaw włosy w miejscu, w którym chcesz je utrzymać, zaś w pozostałym obszarze wykonany zostanie zabieg laserowy. Światło lasera przenika do mieszków i uszkadza je, w wyniku czego cebulki obumierają, a macierz przestaje produkować nowe włosy. Pierwszy zabieg powoduje uszkodzenie włosów będących w fazie wzrostu, dlatego aby skutecznie usunąć całe owłosienie depilację laserową bikini należy kilkukrotnie powtórzyć.

 

Depilacja laserowa miejsc intymnych jak się przygotować?

Jeśli nie posiadasz przeciwskazań opisanych poniżej to na około pięć tygodni przed zabiegiem depilacji laserowej zaprzestań mechanicznego wyrywania włosów z cebulki. Na co najmniej trzy tygodnie przed epilacją laserową należy również zaprzestać woskowania. Dlatego odpowiednie jest wyłącznie golenie włosków zwykłą maszynką. Celem jest posiadanie jak największej liczby włosów w fazie aktywnego wzrostu, ponieważ tylko te włosy reagują na światło lasera diodowego. Opalanie się na dwa tygodnie przed depilacją laserową nie jest odpowiednie. Jeśli nie możesz uniknąć słońca, koniecznie zastosuj krem z wysokim filtrem UV, aby skóra poddana depilacji była jak najjaśniejsza. Dzień przed zabiegiem depilacji laserowej zgól włosy za pomocą maszynki jednorazowej z obszaru, który planujesz poddać laserowej depilacji bikini.

 

Depilacja laserowa bikini ile zabiegów?

Całkowite usunięcie owłosienia uzyskamy po kilkukrotnym powtórzeniu zabiegu depilacji laserowej bikini. W zależności od fototypu skóry i barwy włosa wymagane jest przeprowadzenie od sześciu do dziewięciu zabiegów dla uzyskania stałego efektu idealnie gładkiej skóry bikini.

 

Depilacja laserowa - skutki uboczne?

Po depilacji laserowej bikini skóra może być lekko zaczerwieniona, jest to jednak naturalny objaw, który ustąpi po maksymalnie kilku dniach.

 

Czy depilacja brazylijska wykonana laserem jest bolesna?

Epilacja laserowa wykonywana przez osoby z doświadczeniem, jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym. Ponadto laser diodowy posiada tryb SHR, który umożliwia bezbolesną depilację laserową dla osób z relatywnie wysokim poziomem bólu.

 

Czy depilacja laserowa bikini jest skuteczna?

Skóra w okolicach bikini jest bardzo cienka i szczególnie wrażliwa, dlatego każda forma usuwania zbędnego owłosienia może być nieprzyjemna. Podczas depilacji laserowej bikini wiązka światła może powodować uczucie mrowienia lub dyskomfortu. Jednakże na partię ciała poddawaną epilacji laserowej jest zawsze nakładana warstwa żelu, która jest dodatkowo chłodzona przez system lasera diodowego, w celu maksymalnego zniwelowania odczucia bólu.

 

Depilacja brazylijska efekty

Najlepsze efekty depilacji brazylijskiej dają zabiegi wykonywane laserem, które są bezkonkurencyjne wobec tradycyjnych metod. Decydując się na usuwanie owłosienia laserem z linii bikini brazylijskiego, nie będziesz musiała już nigdy więcej cierpieć z powodu uczucia dyskomfortu lub podrażnień jak przy tradycyjnych metodach depilacji woskiem lub pastą cukrową lub depilatorem elektrycznym, po których zdarza się, że odrastające włoski rosną pod skórą.

 

Depilacja laserowa na ile wystarcza?

Pierwszy zabieg powoduje uszkodzenie włosów będących w fazie wzrostu, dlatego aby skutecznie usunąć całe owłosienie, laserową depilację bikini należy kilkukrotnie powtórzyć. Wykonanie pięciu - sześciu zabiegów w serii w regularnych odstępach czasu daje efekt gładkiej skóry na stałe. Należy jednak pamiętać o możliwych zmianach w gospodarce hormonalnej organizmu, które z upływem czasu mogą spowodować pojawienie się zupełnie nowych włosów w miejscach, z których już usuwano włosy laserem.

 

Jakie są przeciwwskazania do depilacji bikini?

Twoje bezpieczeństwo podczas laserowego usuwania włosów jest najważniejsze, dlatego nasz personel przeprowadzi z tobą wywiad i pomoże wypełnić kartę przed zabiegową. Jesteśmy do twojej dyspozycji przy rozpoznaniu ewentualnych przeciwskazań do przeprowadzenia epilacji laserowej. Niemniej jednak bezwzględnymi przeciwskazaniami będą ciąża, choroby nowotworowe, bielactwo, cukrzyca, metalowe implanty, przyjmowanie ziół lub leków fotouczulających.

 

Ile kosztuje laserowa depilacja bikini?

Cena depilacji laserowej bikini kształtuje się od 150 dla wersji francuskiej. Zabiegi określane jako depilacja bikini głębokie kosztują odpowiednio - depilacja hollywoodzka cena od 300 zł, depilacja brazylijska cena od 300 zł.

Cena zabiegu

200 zł