Depilacja laserowa Wrocław

 

Na czym polega depilacja laserowa?

Zabieg depilacji laserowej polega na zniszczeniu cebulek włosowych poprzez ich naświetlanie światłem lasera. Pomocna w tym procesie jest melanina - naturalny barwnik, który występuje we włosach i pochłania wiązkę emitowaną przez laser diodowy. Nagromadzona w melaninie energia lasera przemienia się w energię cieplną i prowadzi do uszkodzenia mieszków włosowych poprzez ich przegrzanie. Dzięki termicznej destrukcji mieszków włosowych, włosy przestają rosnąć.

 

Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Usuwanie włosów laserem diodowym w trybie SHR sprawia, że depilacja laserowa jest bezbolesna, a dodatkowo laserowe usuwanie owłosienia jest możliwa do przeprowadzenie również przy skórze opalonej bez ryzyka uszkodzenia tkanki skóry.

 

Depilacja laserowa jaki laser?

Zabiegli laserowego usuwania owłosienia wykonujemy laserem SopranoICE. To profesjonalny laser diodowy, który otrzymał wiele nagród i wyróżnień branży estetycznej za innowacyjność, skuteczność oraz najwyższe bezpieczeństwo epilacji laserowej. Producentem urządzenia jest firma Alma Laser - światowy lider w dziedzinie wykorzystania laserów w kosmetologii oraz medycynie estetycznej do laserowego usuwania owłosienia.

 

Czy mogę poddać epilacji laserowej skórę opaloną?

Epilacja laserowa urządzeniem laserowym firmy Alma Laser nie mamy praktycznie żadnych ograniczeń takich jak opalenizna, karnacja - fototyp skóry czy pora roku. Przed zabiegiem należy nas powiadomić o świeżej opaleniźnie i pamiętać o odpowiednim przystrzyżeniu włosów maszynką do golenia, dzięki czemu depilacja laserowa będzie efektywniejsza. Usuwanie włosów laserem w trybie SHR pozwala na bezpieczne i bezbolesne a zarazem trwałe usunięcie owłosienia poprzez niszczenie cebulek włosów z tak delikatnych miejsc jak twarz, pachy czy okolice bikini.

 

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Laserowe usuwanie niechcianych włosów można przeprowadzić bezpiecznie, skutecznie, bezboleśnie oraz szybko. Różne głowice zabiegowe umożliwiają szybkie zabiegi depilacji laserowej większych lub mniejszych partii całego ciała. Do precyzyjnego usuwania włosów z miejsc trudno dostępnych, służy specjalnie przystosowana nakłada redukcyjna, która jest niezastąpiona przy depilacji twarzy. Przed zabiegiem depilacji laserowej należy pamiętać o zdjęciu metalowych ozdób.

 

Czy depilacja laserowa jest skuteczna?

W SopranoICE laserowe usuwanie owłosienia odbywa się przy emisji dwóch różnych długościach fali lasera. Długości 755nm - właściwej dla lasera aleksandrytowego oraz 810nm - lasera diodowego. Dzięki temu zabieg depilacji laserowej trwale usuwa włosy. Rewolucyjność rozwiązania czyni urządzenie najskuteczniejszy laser diodowym do epilacji. Ta nowatorską metodą jest najbardziej skuteczną i bezpieczną formą epilacji i to bez względu na kolor włosów czy fototyp karnacji. Ponadto depilacja laserowa serią SopranoIce daje najlepsze wyniki w zestawieniu z innymi laserami diodowymi takimi jak Light Sheer czy Palomar Vectus, które nie oferują takiego rozwiązania.

 

Depilacja laserowa efekty

O zaletach usuwania włosów za pomocą światła przekonało się wielu Klientów. Zabieg depilacji laserowej przynosi długotrwałe efekty i jest wyjątkowo skuteczny. Za pomocą depilacji laserowej można pozbyć się owłosienia również z mniej dostępnych partii ciała twarz - nosa, uszu.

 

Depilacja laserowa przed i po

Aby osiągnąć najlepsze efekty, depilacja laserowa bikini lub depilacja laserowa nóg powinna być wykonana dopiero po około trzech - czterech tygodniach od zaprzestania depilacji woskiem, pastą cukrową lub depilatorem. Bezpośrednio przed zabiegiem laserowym należy delikatnie zgolić włosy maszynką do golenia, uważając aby nie podrażnić skóry. Zabieg epilacji laserowej jest stosunkowo bezbolesny. Jednakże korzystania z basenu czy solarium nie jest wskazane w ciągu paru dni po depilacji laserowej.

 

Jakie części ciała mogę wydepilować?

dla Kobiet oferujemy depilację poniższych obszarów ciała.

 

- 15% RABATU

od dwóch lub więcej partii

Rabat jest liczony od łącznej ceny regularnej wybranych partii ciała. Promocje nie łączą się ze sobą.