Depilacja laserowa Wrocław - laserowe usuwanie włosów - Beauty92

Skuteczna oraz bezpieczna depilacja laserowa

Usuwanie owłosienia metoda laserową jest bezpieczne dla ciała i gwarantuje gładką skórę na dłuższy czas. Innowacyjność lasera diodowego SopranoICE polega na tym, że daje możliwości przeprowadzania zabiegów depilacji laserowej przy wykorzystaniu dwóch długości fali (lasera diodowego oraz aleksandrytowego) oraz trybu SHR, który ma za zadanie dostarczenie skumulowanej energii do mieszka włosowego w ilości niezbędnej do jego uszkodzenie, ale bez dyskomfortu dla pacjenta - bez bólu.

Epilacja laserowa, która nie boli, a przy tym jest możliwa do przeprowadzenie na opalonej skórze oraz niezależnie od pory roku to jeden z głównych argumentów za wyborem bezpiecznej metody depilacji laserowej nóg, pach lub bikini - zwłaszcza przed wakacyjnym wyjazdem.

 

 

Zapraszamy na konsultację przedzabiegową we Wrocławiu wraz z bezpłatną próbą depilacji laserowej, dzięki czemu sprawdzisz skuteczność zabiegów oraz reakcję Twojej skóry na depilację laserem diodowym.

 

Epilacja laserowa - usunięcie włosów na stałe!

Usuwania niechcianego owłosienia laserem to metoda, która oferuje najlepsze efekty, a przy tym jest trwała. Zabieg epilacji laserowej polega na naświetleniu skóry wiązką światła lasera skierowanej w kierunku cebulki mieszka włosowego o wysokiej energii lasera celem jego uszkodzenia. Epilacja laserowa działa selektywnie - oznacza to, że wiązka światła lasera diodowego jest absorbowana wyłącznie przez melaninę, co ma za zadanie podnieść jej temperaturę w celu przegrzania i uszkodzenia mieszków włosowych — tak, aby trwale usunąć owłosienie bez uszkodzenia skóry. Przegrzanie cebulki włosa prowadzi do zniszczenia macierzy włosa co w efekcie prowadzi do zaprzestania produkcji nowych włosów. Światło lasera przenika przez skórę bez jej uszkodzenia, jest absorbowany przez melaninę, która błyskawicznie podnosi temperaturę na całej długości włosa. Doprowadzona energię lasera do cebulki mieszka włosowego powoduje jego trwałe uszkodzenie. Podczas depilacji laserowej wypaleniu ulegają wyłącznie cebulki włosów, które są w fazie wzrostu, stąd dla satysfakcjonujących efektów epilacji wykonywanej laserem, zabieg należy kilkukrotnie powtórzyć.

 

SopranoIce laser diodowy Wrocław
 

 

Laserowe usuwania owłosienia metodą SHR - zalety zabiegów

Bezpieczna epilacja laserowa bez poparzeń

Tryb SHR przeznaczony jest dla tych osób, u których subiektywny poziom odczuwalnego bólu jest bardzo niski. Epilacja laserowa naszym salonie we Wrocławiu przeprowadzana jest z zastosowaniem niskich energii przez około 30-40 sekund. Ma to za zadanie dostarczenie skumulowanej energii do mieszka włosowego w ilości niezbędnej do jego uszkodzenia, ale bez dyskomfortu dla pacjenta jak może to mieć miejscy przy impulsach pojedynczych, których wartości często wynoszą od 20 do 30 J/cm2.

 

Trwała depilacja laserowa bez dyskomfortu bólu

Laserowe usuwanie owłosienia metodą SHR polega na stopniowym podgrzewaniu skóry do temperatury, która skutecznie niszczy mieszki włosowe. Depilowany obszar ciała jest ostrzeliwany wiązką lasera diodowego przez dłuższy czas, ale o relatywnie niższej mocy niż przy impulsach jednorazowych - tak zwanych stemplach. Sprawia to, że depilacja laserowa jest bardziej komfortowa, ale zarazem równie skuteczna, bo łączna ilość dostarczonego ciepła do mieszka włosowego, która ma za zadanie jego zniszczenie i tym samym trwałe usunięcie owłosienia, jest taka sama. Duży komfort oraz skuteczność epilacji laserowej przekłada się na bardzo dobre opinie, a depilacja laserowa przeprowadzana metodą SHR jest bardzo często polecana przez naszych klientów - zwłaszcza do usuwania owłosienia z okolic bikini.

 

 

Posiadany przez nas laser diodowy SopranoICE emituje wiązkę lasera o długości charakterystycznej dla laserów diodowych - 810nm oraz długość 755nm właściwą dla lasera aleksandrytowego. Stąd w Beauty92 zabiegi laserowego usuwania zbędnego owłosienia można przeprowadzić ,stosując obie długość fali - sprawdzając, która z nich działa najefektywniej. Nie musisz już przeglądać różnych forów i blogów w poszukiwaniu opinii, który laser jest lepszy, szybszy lub który zabieg laserowy jest mniej bolesny. Dzięki zastosowaniu w SopranoIce opatentowanej metody IN-MOTION laserowe usuwanie owłosienia przeprowadzane jest w dwóch trybach. HR (pojedynczych impulsów świetlnych) lub SHR - wielokrotnych strzałów na sekundę.

 

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda usuwania niechcianego owłosienia

Zapraszamy do Beauty92 we Wrocławiu. U nas możesz wykonać zabieg depilacji przy dwóch zakresach fal powszechnie stosowanych przy depilacji laserowej, na których pracują Laser diodowy 810nm oraz Laser aleksandrytowy 755nm. Oba lasery diodowe należą do najbardziej efektywnych urządzeń stosowanych przy laserowym usuwaniu włosów i są określane mianem złotego standardu depilacji laserowej, gdyż cieszą się najlepszymi opiniami przy trwałym usuwaniu włosów:

  • depilację laserową wszystkich fototypów skóry,
  • metoda SHR bezpieczeństwo Epilacji przy ciemnej karnacji oraz opalonej skórze,
  • depilacja laserowa oferuje najlepsze rezultaty usuwania owłosienia, gdyż jej celem jest zniszczenie włosa wraz z mieszkiem włosowym.

 

Zapraszamy na zabiegi depilacji laserem diodowym SopranoICE.

W naszym salonie we Wrocławiu posiadamy Laser emitujący wiązkę światła o długości fali 810nm potocznie nazywany laserem diodowym oraz fali o długości 755nm opartej na krysztale aleksandrytu - skąd potoczna nazwa - laser aleksandrytowy. Depilacja laserowa polega na naświetlaniu mieszków włosowych światłem lasera o odpowiedniej długości fali, aby była ona w jak największym stopniu zaabsorbowana przez melaninę - barwnik występujący we włosach. Gromadzona przez melaninę energia ma za zadanie doprowadzić do termicznej destrukcji włosa wraz z macierzą. Zniszczony włos wraz z mieszkiem włosowym nie ma szans na regenerację, a tym samym przestaje produkować nowe włosy. Dlatego depilacja laserowa jest tak efektywna.

Podczas laseroterapii krótkie impulsy o wysokiej częstotliwości są przesyłane w głąb skóry właściwej. Przekazywana moc lasera diodowego powoduje stały przyrost ciepła, jednocześnie epilując owłosienie przy subiektywnym braku bólu. Depilacja laserowa techniką IN-MOTION polega na przesuwaniu głowicy lasera diodowego po depilowanym obszarze w krótkich odstępach czasu, co zapewnia pełne pokrycie, a technologia SopranoICE równolegle chłodzi powierzchnie skóry, zapobiegając powierzchniowym poparzeniom i umożliwiając faktycznie bezbolesną, ale skuteczną depilację laserową. Epilacja laserowa laserem diodowym polega na skierowaniu wiązki lasera do cebulki mieszka włosa celem jego uszkodzenia. Usuwania niechcianego owłosienia laserem odbywa się w sposób najbardziej efektywny i trwały.

 

Jak przebiega zabieg depilacji laserowej ?

Wypełnienie ankiety przed-zabiegowej, wywiad oraz kwalifikacja do zabiegu.

Przeprowadzenie próby laserowej, w celu stwierdzenia, w jaki sposób Twoja skóra reaguje na wiązkę światła.

W przypadku braku przeciwwskazań wykonamy zabieg depilacji laserowej.

 

Najczęściej depilowane obszary

Profesjonalna depilacja laserowa to możliwość trwałego usunięcia owłosienia z takich obszarów ciała jak nogi, pachy, bikini, klatka piersiowa. Odpowiednie zabiegi laserowe Wrocław można wykonać także na innych, wybranych partiach skóry.

 

Jak się przygotować do laserowego usuwania owłosienia ?

W pierwszym kroku sprawdź, czy nie posiadasz przeciwskazań do wykonania depilacji laserowej. Zaprzestań stosowania ziół lub leków światło uczulających. Unikaj naturalnego opalania oraz zrezygnuj z korzystania z solarium, samoopalaczy lub bronzerów. Dla skuteczności epilacji włosów laserem diodowym, na około 3-4 tygodnie przed zabiegiem, zaprzestań usuwania owłosienia w sposób mechaniczny - czyli przy pomocy wosku, depilatora lub pęsety. Na krótko przed zabiegiem ogolić dokładnie miejsce, które będzie poddawane depilacji laserowej oraz nie nakładać na nie kremów lub antyperspirantów. 

 

Jak zadbać o ciało poddane depilacji laserowej ?

Bezpośrednio po zabiegu laserowym depilowany obszar skóry może być lekko zaczerwieniony, co powinno ustąpić po kilku godzinach, do 2-3 dni maksymalnie. Dlatego w dniu, którym była przeprowadzona depilacja laserowa oraz do czasu utrzymywania się zaczerwienienia lub obrzęku, wskazanym jest unikanie gorących kąpieli i rezygnacja z basenu lub sauny. Równocześnie na depilowany obszar nie nanosić peelingu złuszczających, preparatów z zawartością alkoholu lub spirytusu, gdyż mogą one dodatkowo wysuszyć i podrażnić skórę. Po depilacji pach zalecamy stosowanie antyperspirant bezalkoholowy. Przez około 2-3 tygodnie partię ciała, z której usuwano owłosienia laserem należy chronić przed opalaniem. W przeciwnym wypadku bezwzględnie stosować kremy z wysokim filtrem SPF. 

 

Przeciwwskazania do laserowego usuwania owłosienia laserem diodowym
  • świeża opalenizna naturalna lub wywołana samoopalaczami na dwa tygodnie przed i po depilacji laserowej,
  • stany zapalne skóry, opryszczka,
  • depilacja mechaniczna, woskiem lub pastą na 4 tygodni przed zabiegiem,
  • zażywanie światło uczulających leków lub ziół jak dziurawiec, nagietek,
  • stosowanie sterydów lub podobnym kremów, maści z zawartością retinoidów itp.,
  • choroba nowotworowa, bliznowiec, bielactwo lub łuszczyca,
  • ciąża, cukrzyca, metalowe implanty.

 

Depilacja laserowa - laseroterapia - najskuteczniejsza metoda usuwanie włosów - Beauty92 Wrocław

Producentem urządzenia do wykonywania zabiegów laserowego usuwania owłosienia jest firma Alma Laser, który jest światowym liderem w dziedzinie produkcji oraz wykorzystania laserów medycyny estetycznej.

Do najbardziej znanych urządzeń firmy Alma Laser należą m.in. platforma Soprano Ice oraz Harmony, są to profesjonalne urządzenia zabiegowe, które w depilacji laserowej wykorzystują często kilka technologii.

810nm – długość fali stosowana przy Laserach Diodowych
755nm – długość fali stosowana przy Laserach Aleksandrytowych

Zapraszamy na zabiegi laserowe we Wrocławiu do Salonu kosmetycznego Beauty92.

 

Salon kosmetyczny Wrocław

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92BCD

53-020 Wrocław-Krzyki

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00

Beauty92 Wrocław w Mediach