Depilacja Laserowa

 

Interesuje Cię depilacja laserowa? Wybierz Beauty92 we Wrocławiu. Usuwanie włosów laserem diodowym w trybie SHR sprawia, że depilacja laserowa jest bezbolesna, a dodatkowo zabieg epilacji jest możliwy do przeprowadzenie również przy skórze opalonej bez ryzyka uszkodzenia tkanki skóry. Laser diodowy SopranoICE do depilacji laserowej to profesjonalny laser diodowy, który otrzymał wiele nagród i wyróżnień branży estetycznej za innowacyjność, skuteczność oraz najwyższe bezpieczeństwo podczas zabiegów depilacji laserowej. Producentem urządzenia jest firma Alma Laser - światowy lider w dziedzinie wykorzystania laserów w kosmetologii oraz medycynie estetycznej do laserowego usuwania owłosienia. Depilacja laserowa, urządzeniami laserowymi firmy Alma Laser nie mamy praktycznie żadnych ograniczeń takich jak opalenizna, karnacja - fototyp skóry czy pora roku. Przed zabiegiem należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu ciała, dzięki temu depilacja laserowa w Beauty92 we Wrocławiu będzie efektywniejsza.

 

Laserowe usuwanie owłosienia

Laserowe usuwanie niechcianych włosów można przeprowadzić bezpiecznie, skutecznie, bezboleśnie oraz szybko. Różne głowice zabiegowe umożliwiają szybkie zabiegi depilacji laserowej większych lub mniejszych partii całego ciała. Do precyzyjnego usuwania włosów z miejsc trudno dostępnych, służy specjalnie przystosowana nakłada redukcyjna, która jest niezastąpiona przy depilacji laserowej nosa lub uszu. Przed zabiegiem depilacji laserowej należy pamiętać o zdjęciu metalowych ozdób.

W SopranoICE laserowe usuwanie owłosienia w depilacji laserowej odbywa się przy emisji dwóch różnych długościach fali lasera. Długości 755nm - właściwej dla lasera aleksandrytowego oraz 810nm - lasera diodowego. Dzięki temu zabieg depilacji laserowej trwale usuwa włosy. Rewolucyjność rozwiązania czyni urządzenie najskuteczniejszy laser diodowym do epilacji. Ta nowatorską metodą jest najbardzije skuteczną i bezpieczną formą epilacji i to bez względu na kolor włosów czy fototyp karnacji. Ponadto depilacja laserowa serią Soprano Ice daje najlepsze wyniki w zestawieniu z innymi laserami diodowymi takimi jak Light Sheer czy Palomar Vectus, które nie oferują takiego rozwiązania.

 

Depilacja laserowa – Wrocław

O zaletach usuwania włosów za pomocą światła przekonało się wielu Klientów. Zabieg depilacji laserowej przynosi długotrwałe efekty i jest wyjątkowo skuteczny. Za pomocą depilacji laserowej można pozbyć się owłosienia z takich obszarów jak: twarz czy klatka piersiowa. Aby osiągnąć najlepszy efekt, warto zastosować się do zaleceń. Bezpośrednio przed zabiegiem należy pamiętać, by nie podrażnić skóry. Z kolei po depilacji laserowej zabrania się korzystania z basenu czy solarium. Pamiętaj, że depilacja laserowa okolic bikini we Wrocławiu przeprowadzana jest po uprzednim zgoleniu włosów. Zabieg depilacji laserowej jest stosunkowo bezbolesny. Ponadto również mężczyźni mogą skorzystać z depilacji laserowej.

Jeżeli interesuje Cię depilacja laserowa, wybierz Beauty92 we Wrocławiu!

Pakiet na depilację laserową od dwóch lub więcej partii.

Rabat jest liczony od łącznej ceny regularnej wybranych partii ciała.

Promocje nie łączą się ze sobą.

RABAT: -15
Cena zabiegu: 100
Cena zabiegu: 100
Cena zabiegu: 200
Cena zabiegu: 250
Cena zabiegu: 200
Cena zabiegu: 200
Cena zabiegu: 150
Cena zabiegu: 300
Cena zabiegu: 200
Cena zabiegu: 500
Cena zabiegu: 350
Cena zabiegu: 700
Cena zabiegu: 120

Salon kosmetyczny Wrocław

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92BCD

53-020 Wrocław-Krzyki

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00

Beauty92 Wrocław w Mediach