Bon upominkowy na zabiegi kosmetyczne to niewątpliwie miły i szczery gest. To również uniwersalny prezent dla osoby obdarowanej, której wizyta w gabinecie kosmetycznym sprawi przyjemność. To również ekskluzywny i nietuzinkowy prezent aby wyrazić uczucia z okazji imienin, urodzin lub innych ważnych chwil.

 

Bon podarunkowy do kosmetyczki

 

Bon upominkowy na zabiegi kosmetyczne

 

Elegancki bon upominkowy

Voucher ma formę imiennego, eleganckiego zaproszenia do salonu kosmetycznego, zapakowanego w ozdobną kopertę. Wierzymy, że sprawi on radość osobie obdarowanej, zaś my w Twoim imieniu zatroszczymy się o to aby poczuła się Ona wyjątkowo zadbana. Voucher do kosmetyczki dopasujemy do indywidualnych potrzeb i zrobimy wszystko, by były to niezapomniane chwile relaksu.

 

 

w Twoim imieniu
przygotujemy wspaniały prezent !

Jeśli nie wiesz, który zabieg kosmetyczny z naszej oferty będzie najlepszy, zdaj się na doświadczenie naszych kosmetyczek. Dobiorą zabieg kosmetyczny indywidualnie dopasowany podczas wizyty osoby obdarowanej.

 

 

bon na zabiegi kosmetyczne zamówisz mailowo lub telefonicznie

Po opłaceniu przelewem, istnieje możliwość przesłania Bonu podarunkowego do osoby wskazanej przez Ciebie w sposób tradycyjnej przesyłki pocztowej jak i dostarczymy Voucher pod adres e-mailem jako plik przygotowany do samodzielnego wydruku. GIFT Voucher można wypisać na konkretną wartość lub bez jej podawania - wtedy nasza kosmetyczka oznaczy go indywidulanym kodem.

 

 

z jakiej okazji podarować Voucher do kosmetyczki?

Bon prezentowy z okazji świąt, urodziny, imieniny, rocznica ślubu, Dnia Matki, Bożego Narodzenie. Bon na zabiegi kosmetyczne to jednocześnie doskonała forma nagrody dla pracownika lub przekazania podziękowań dla partnera biznesowego.

 

 

bon do kosmetyczki Wrocław

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu z okazji urodzin, imienin, świąt czy zwyczajnie bez okazji. Jeśli chciałbyś podziękować lub wyrazić uczucia w nietuzinkowy sposób, zrób niezwykłą niespodziankę w postaci bonu upominkowego na zabiegi kosmetyczne do BEAUTY92 we Wrocławiu.

 

Kup teraz i wykorzystaj w ciągu 12 miesięcy na dowolne usługi i produkty z naszej oferty.

 

Salon kosmetyczny Wrocław

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92BCD

53-020 Wrocław-Krzyki

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00

Beauty92 Wrocław w Mediach