Pielęgnacja skóry po 30 roku życia.

Twoja skóra jest poszarzała i ma niedoskonałości, to oxybrazja połączona z infuzją tlenową jest dla Ciebie. Oczyszczona i odżywiona twarz, to gwarancja nie tylko pięknego wyglądu, ale również dobrego samopoczucia. Jedną z najbardziej skutecznych metod oczyszczania twarzy jest oxybrazja. Polega na zastosowaniu tlenu pod ciśnieniem oraz rozproszonej soli fizjologicznej. Jest to szybki zabieg, który kompleksowo odświeża, oczyszcza oraz regeneruje twarz. Złuszcza on martwy naskórek, usuwa nadmiar sebum i nawilża skórę. W wyniku zastosowania oxybrazji możemy przywrócić naszej skórze młodzieńczy blask. Przywraca również odpowiedni koloryt, wyrównując niedoskonałości i różnego rodzaju przebarwienia. Zabieg ten jest polecany przez specjalistów również do redukcji widocznych zmian trądzikowych, walki ze skórą atopową, a także w leczeniu stanów zapalnych skóry. Oxybrazja może być wykonywana w połączeniu z infuzją tlenową. Infuzja polega na wykorzystaniu tlenu technicznego oraz specjalnego serum złożonego z aktywnych substancji. Serum dobrane jest indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta. Celem zabiegów jest pobudzenie procesów regeneracyjnych skóry i jej kompleksowe nawilżanie. Dzięki takiemu zestawieniu metod zabieg jest jeszcze bardziej efektywny. Może być on zaaplikowany na twarz, szyję oraz dekolt.

Zauważyłaś, że Twoja twarz straciła blask, bruzdy się pogłębiły a przebarwienia są coraz bardziej widoczne? Mamy zabieg, który Ci pomoże! Mezoterapia mikroigłowa to małoinwazyjny zabieg o bardzo szerokim spektrum oddziaływania. Polega on na kontrolowanym uszkodzeniu skóry poprzez jej mechaniczne   nakłuwanie na różną głębokość, w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać. Nakłucia wykonywane są za pomocą automatycznego pena zakończonego jednorazowym, sterylnym kartridżem. Perforacja naskórka odbywa się w sposób ściśle kontrolowany - zarówno jej częstotliwość, jak i głębokość wnikania są regulowane zależnie od odczuć Klienta. Powstałe mikrouszkodzenia powodują pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, aktywują intensywne procesy naprawcze skóry prowadzące do jej zagęszczenia. Do mezoterapii mikroigłowej wykorzystujemy specjalnie do tego stworzone preparaty, które dobierane są w zależności od pożądanego efektu. Wykorzystuje się np. witaminę C, kwas hialuronowy lub kompleks witamin. Zabieg ten zalecany jest osobom o cerze wymagającej nawilżenia i odżywienia, z objawami starzenia, przebarwieniami posłonecznymi i potrądzikowymi, czy płytkimi bliznami. Sprawdza się również przy utracie jędrności w okolicach twarzy, szyli i dekoltu. Jest też doskonałym zabiegiem wykonywanym profilaktycznie, jednorazowo, w celu poprawienia ogólnej kondycji skóry.

Jeśli natomiast zależy Ci głównie na przywróceniu jędrności skórze, podniesieniu owalu twarzy i wyostrzeniu rysów, to lifting termiczny  światłem podczerwonym Ci to umożliwi. Termolifting NIR (Near Infrared) to nieinwazyjny zabieg, pozwalający na wyraźne odmłodzenie twarzy, szyi i dekoltu bez sięgania po metody chirurgiczne. Laserowy lifting NIR spowalnia procesy starzenia się skóry, eliminuje niedoskonałości, ujędrnia i przywraca skórze młodzieńczy wygląd. Głowica NIR to urządzenie wykorzystujące technologię światła podczerwonego (IR) do 1300nm. Stopniowo rozgrzewa warstwy skóry właściwej do bezpiecznej temperatury 40oC. Wzrost temperatury prowadzi do skrócenia włókien kolagenowych, pobudzenia produkcji nowych oraz wzrostu elastyny. W efekcie końcowym skóra jest zagęszczona, zwiększa się jej elastyczność i napięcie, a zmarszczki ulegają wygładzeniu. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, ale efekt ten mija po około godzinie. Termolifting twarzy, szyi i dekoltu sprawia, że skóra jest zregenerowana, wygląda zdecydowanie młodziej i jest pełna blasku.

Zabiegi, które opisałam to tylko niektóre propozycje dostępne w naszym salonie. Jeśli chcesz w końcu zrobić coś dla siebie, miło spędzić czas i powiedzieć negatywnym efektom uciekającego czasu zdecydowane NIE, to zapraszamy do nas, a na pewno dobierzemy coś specjalnie dla Ciebie!